filtry do wody serwis

Serwis

Idąc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz chcąc utrzymać z nimi stałe, wieloletnie relacje stworzyliśmy unikalny system opieki serwisowej, gwarancyjnej i pogwarancyjnej. Jako jedyni na rynku dostarczamy filtry do wody odwróconej osmozy wraz z roczną gwarancją serwisową. Oznacza ona, że w okresie trwania opieki serwisowej nasi doradcy techniczni są do Państwa dyspozycji. Wszystkie naprawy dokonywane w domu klienta oraz części zamienne są bezpłatne.

Korzystanie z naszej dodatkowej usługi, wymiany wkładów filtra powoduje, że opieka serwisowa przedłużana jest automatycznie o kolejne sześć miesięcy. Nasz wyjątkowy system opieki serwisowej dowodzi naszej pewności o najwyższej jakości oferowanego produktu oraz usługi.

Prowadzimy również serwis filtrów do wody na cały dom wszystkich wiodących producentów.

Jeśli posiadasz w domu lub mieszkaniu filtr i nie jesteś pewien czy działa on prawidłowo lub od wymiany wkładów minęło już więcej niż pół roku, skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy. Nasz pracownik w dogodnym dla Ciebie terminie przyjedzie na wizytę serwisową.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą propozycją przejdź do formularza kontaktowego w celu uzyskania informacji na temat indywidualnej propozycji dla Ciebie.